θέσεις εργασίας

Στην GAIA ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ αναζητούμε διαρκώς ικανά και δημιουργικά στελέχη.

Έχουμε μάθει να επενδύουμε στους Ανθρώπους μας και να θεωρούμε το Δυναμικό μας το σημαντικότερο παράγοντα για την επιτυχία μας.

Στο πλαίσιο αυτό, επιδιώκουμε να συνεργαζόμαστε με δραστήρια και ικανά στελέχη, πρόθυμα να πιστέψουν στο όραμά μας και να ενισχύσουν το έργο μας στην Ελλάδα.

Μπορείτε να υποβάλλετε το βιογραφικό σας στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έτσι ώστε να σας ειδοποιήσουμε σε περίπτωση που προκύψει μία θέση που ταιριάζει με τα προσόντα σας.

Σας ευχαριστούμε εκ’ των προτέρων για το ενδιαφέρον σας.

Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων,backofficesupport
  • Οργάνωση γραφείου
·         Υποστήριξη προωθητικών ενεργειών
  • Επικοινωνία και υποστήριξη δικτύου  Συνεργατών
  • Ανανέωση και διατήρηση πελατολογίου

Προσόντα:

  • Απαραίτητο πτυχίο Οικονομικών, Marketing, Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Εμπειρία σε projectsσχετικά με τον αγροτικό χώρο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδας
  • Άριστη γνώση Η/Υ - MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Ευελιξία και ταχύτητα στην εκτέλεση των καθηκόντων
  • Δραστήριοι , εξωστρεφείς και ευέλικτοι με ιδιαίτερες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Digital Marketing Executive

Responsibilities:

  • Execute weekly and monthly social media plans
  • Help grow fan and follower base on key company social media outposts (e.g., Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, etc.)
  • Help analyze effective benchmarks for measuring impact of social media efforts
  • Create, curate and manage content for the company’s web platforms
  • Monitor competitive activity
  • Form ideas, research, source creative, craft and edit posts for the company social channels
  • Build relationships within the community (community involvement)
  • Monitor posts for any follow up or interaction, route comments in need of subject matter expertise to the appropriate parties
  • Stay abreast of key industry trends, competitive insights and emerging social media/marketing technologies and report on best practices
  • Plan and execute email and direct marketing campaigns

Skills & Competencies

  • Content marketing
  • Social media management
  • Ability to talk and write in the brand voice
  • Experience of digital content management, SEM and SEO
  • Extensive knowledge of social media platforms
  • Proficiency on Excel, Word, PowerPoint
  • Familiar with digital analytics and measurement tools (Google Analytics, etc)
  • Adobe Photoshop & HTML
  • Experience with social media monitoring tools such as Tweetdeck and Hootsuite
  • Fluency in English and Greek required (writing/speaking), other languages is a plus (but not required)

Primary Job Qualifications

  • University/College Degree in Marketing, Communications, Journalism, Literature, PR or equivalent
  • Relevant internships or previous work experience
  • Strong copywriting and interpersonal communication skills (first and foremost in English)
  • Dedication and desire to learn